مطالبی که در این صفحه میخوانید

اگر هنوز نمی‌دانید با کدام روش و به کجا مهاجرت کنید، راهنمایی‌تان می‌کنیم.

کشور هایی که ویزای استارتاپ ارائه میدهند

همه ما این را می‌دانیم که امروزه امر مهاجرت به یکی از مهم‌ترین امور در جهان تبدیل شده است. دلیل این موضوع شرایط اقتصادی برخی از کشورها و فرصت‌های پیشرفت در آن است. ایرانیان زیادی نسبت به مهاجرت کشورهای خارجی اقدام می‌کنند.

یکی از بهترین روش‌هایی که برای مهاجرت وجود دارد استفاده از ویزای استارتاپی است. ویزای استارتاپ به افرادی تعلق می‌گیرد که ایده‌ای نو دررابطه‌با کسب‌وکارهای مختلف داشته و می‌خواهند از آن در یک کشور خارجی بهره ببرند. همراه ما باشید تا در این مطلب آموزشی بهترین کشور های عالی برای اخذ ویزای استارتاپ را به شما معرفی کنیم.

کشورهای ارائه‌دهنده‌ی ویزای استارتاپ 

کشورهای مختلفی در دنیا وجود دارند که ویزای استارتاپی ارائه می‌دهند؛ این کشورها از نظر شرایطی اقتصادی و پیشرفتی دارای شرایطی خاص هستند که می‌توانید بین هر کدام‌یکی را برای مهاجرت انتخاب کنید. به‌طورکلی کشورهایی که ویزای استارتاپ را ارائه می‌دهند عبارت‌اند از:

 • انگلیس
 • فرانسه
 • آلمان
 • فنلاند
 • پرتغال
 • اسپانیا
 • دانمارک
 • اتریش
 • قبرس
 • استونی
 • هلند
 • ایتالیا
 • لتونی
 • لیتوانی
 • سن مارینو
 • ژاپن
 • سنگاپور
 • امارات متحده عربی
 • کره جنوبی
 • تایوان
 • هنگ‌کنگ
 • برزیل
 • آمریکا
 • کانادا
 • شیلی
 • نیوزلند
 • استرالیا

۱۳ کشور برتر برای ویزای استارتاپ

همان‌طور که در بخش قبلی مشاهده کردید، کشورهای مختلفی هستند که ویزای استارتاپ یا همان استارت آپ را ارائه می‌دهند؛ اما از بین این کشورها کدام یک را می‌توان به‌عنوان برترین کشور از نظر ویزای استارتاپی دانست. موارد زیر بهترین کشورها برای این ویزا هستند:

استارت آپ کانادا

یکی از محبوب‌ترین کشورهایی که برای مهاجرت وجود دارد کشور کانادا است. کانادا کشوری است فوق‌العاده از نظر اقتصاد، فرهنگ، شرایط اجتماعی، شرایط شغلی و... . مهاجرین زیادی سالیانه با استفاده از روش‌های مختلف به این کشور مهاجرت می‌کنند تا زندگی جدیدی را آغاز کنند.

ویزای استارتاپ کانادا علاوه بر یک نفر، قابلیت پوشش تیم‌های ۵ نفره را داشته و به شما عزیزان شرایطی را ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها پیشرفت فوق‌العاده‌ای را در این کشور کسب کنید. داشتن دانشی برای زبان انگلیسی و فرانسوی  و جذب سرمایه ۲۰۰ هزار دلاری از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در کانادا از مهم‌ترین شرایط برای اخذ ویزای استارت آپ است.

 ویزای استارت آپ کانادا

استارت آپ دانمارک

دانمارک از دیگر کشورهای عالی است که ویزای استارتاپ را ارائه می‌دهد. همه ما نام کشور دانمارک را در عرصه‌های مختلف شنیده‌ایم و می‌دانیم که چه شرایط خوبی برای زندگی و پیشرفت در این کشور وجود دارد. ویزای استارت آپ دانمارک از روش‌های محبوب بین افراد جوان است که شرایطی سختی نیز ندارد؛ تنها شرطی که برای این کار وجود دارد این است که باید طرح استارتاپی شما عزیزان توسط ادارات مختلف بررسی شده و در صورت تأیید اقامت دانمارک برای شما اخذ می‌شود.

ویزای استارت آپ دانمارک

استارت آپ پرتغال

ویزای استارتاپ پرتغال یکی از محبوب‌ترین ویزاهای مهاجرتی به کشورهای اروپایی است. پرتغال یک کشور زیبا، خوش آب‌وهوا و منحصربه‌فرد از نظر اقتصادی است که شرایطی عالی برای پیشرفت در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

می‌توانید با سرمایه‌گذاری دانش خود در این کشور از فرصت‌های عالی که در اختیار شما قرار گرفته برای پیشرفت بهره ببرید. زندگی در پرتغال کم‌هزینه بوده و فرهنگ کارآفرینی در این کشور اهمیت بسیاری برای جوانان دارد. درصورتی‌که استارت آپ شما عزیزان موفق شود، می‌توانید به یک بازار بین‌المللی بزرگ که در قاره اروپا برقرار شده دسترسی داشته باشید.

ویزای استارت آپ پرتغال

استارت آپ نیوزلند

نیوزلند کشوری زیبا و جذاب در اقیانوسیه است که بین مهاجران زیادی محبوب است. این کشور منحصربه‌فرد برنامه‌ای ۱۲ماهه برای ویزای استارتاپ قرار داده که از طریق آن متقاضیان می‌توانند برای ارائه طرح‌های خود به این کشور ورود کنند.

 برای این که برنامه مهاجرتی شما عزیزان به این کشور با موفقیت روبرو شود باید حداقل ۱۰۰۰ دلار سرمایه کسب کرده و حداقل نمره ۱۲۰ را نیز باید از سیستم امتیاز استارتاپ‌ها دریافت کنید.

ویزای استارت آپ نیوزلند

استارت آپ شیلی

اگر به دنبال این هستید که به یک کشور زیبا و تاریخی برای پیاده‌سازی ایده استارت‌آپی خود مراجعه کنید، کشور شیلی انتخابی عالی است. این کشور فوق‌العاده سریع‌ترین پلن مهاجرتی را برای ویزای استارتاپ ارائه می‌دهد.

در واقع شما عزیزان  می‌توانید در کمتر از ۱۵ روز ویزای استارتاپ این کشور را دریافت نموده و سپس به مدت ۱۲ ماه در آن اقامت داشته باشید. می‌توانید با سرمایه‌گذاری ایده‌های نو خود در این کشور پیشرفت‌های چشم گیری را داشته و به بازار بین الملل قاره آمریکا نیز دسترسی داشته باشید.

ویزای استارت آپ شیلی

استارت آپ هلند

هلند زیباترین کشوری است که در قاره اروپا قرار گرفته است. این کشور سرسبز که پر از گل‌وگیاه و درختان زیبا است، علاوه بر زیبایی ظاهری دارای سیستمی قدرتمند برای جذب ایده‌های نو است. در واقع اگر بتوانید ایده خود را به مدیران این کشور ثابت کنید، می‌توانید در یکی از قوی‌ترین اقتصادهای اروپایی کسب‌وکار خود را پیشرفت دهید. برای دریافت ویزای استارتاپ هلند باید زیر نظر یک انکوباتور که رزومه قوی در استارتاپ دارد کار خود را شروع کرده و مدارکی دال بر استطاعت مالی به این کشور ارائه دهید.

ویزای استارت آپ هلند

استارت آپ فرانسه

فرانسه کشور فرهنگ، مد و فشن، خوراکی‌ها و غذاهای خوشمزه است؛ علاوه بر تمامی این مزایا، این کشور محلی مناسب برای سرمایه‌گذاری است. می‌توانید با مهاجرت به کشور فرانسه و ارائه ایده استارت آپ خود به آن، یک ویزای ۱ سال برای مهاجرت خود دریافت کنید.

 این ویزا به شما عزیزان این اجازه را می‌دهد که در مدت‌زمان یک سال ایده استارتاپی خود را در فرانسه پیاده‌سازی کرده و پس از گرفتن نتایج عالی، ویزای استارتاپ خود را تمدید کنید. داشتن حداقل سرمایه ۱۸ هزار یورو برای این ویزا ضروری است.

ویزای استارت آپ فرانسه

استارت آپ استرالیا

کشور استرالیا از آن دست کشورهایی است که همیشه به دنبال پیشرفت بوده و می‌خواهد با جذب ایده‌های نو خود را در سطح کشورهای برتر اروپایی و آمریکایی برساند. این کشور زیبا که در قاره اقیانوسیه قرار گرفته، علاوه بر زیبایی‌های منحصربه‌فرد شرایطی عالی برای مهاجرت از طریق ویزای استارتاپ را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

 شما می‌توانید با استفاده از ویزای استارتاپ استرالیا مدت‌زمان ۴ سال را در این کشور به همراه خانواده خود اقامت داشته باشید. برای این کار باید ۴۰۰ هزار دلار استطاعت مالی داشته و مبلغ ۲۰۰ هزار دلار را نیز برای ایده خود به‌عنوان سرمایه جذب کنید.

ویزای استارت آپ استرالیا

استارت آپ ایتالیا

همانند کشور فرانسه، ایتالیا یکی دیگر از کشورهای زیبا و خاصی است که برنامه‌هایی خاص برای ویزای استارتاپی ارائه می‌دهد. این کشور منحصربه‌فرد از شرایطی عالی برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال دریافت ویزای استارتاپ و دیگر ویزاهای آن برای مهاجرت هستند. یکی از مهم‌ترین شرایطی که برای اخذ این ویزا وجود دارد داشتن سرمایه ۵۰ هزار دلار است تا بتوانید از پس هزینه‌های اولیه ایده استارت‌آپی خود بر بیایید.

ویزای استارت آپ ایتالیا

استارت آپ انگلستان

از محبوب‌ترین و خاص‌ترین کشورهای اروپایی که برای مهاجرت وجود داشته و سالیانه افراد زیادی را به خود جذب می‌کند کشور انگلستان است. درست است که انگلستان کشوری گران‌قیمت است؛ اما شرایط اقتصادی آن قوی بوده و فرصت‌های فوق‌العاده‌ای برای پیشرفت استارتاپ‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد.

اگر می‌خواهید ویزای استارتاپ انگلستان را اخذ کنید باید در سطح B1 از آزمون‌های UKV1 و LIFESKILLS نمره کسب کنید. همچنین داشتن سرمایه بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار پوند نیز از دیگر شرایط اخذ این ویزا است.

ویزای استارت آپ انگلستان

استارتاپ آمریکا

محبوب‌ترین کشوری که برای مهاجرت وجود دارد کشور آمریکا است. در واقع هر کسی که به مهاجرت از طریق ویزای استارتاپ یا هر ویزای دیگری فکر کرده باشد، آمریکا اولین انتخاب این فرد است. اگر می‌خواهید که از طریق ویزای استارت آپ به یک کشور پیشرو از هر نظر مهاجرت کنید، آمریکا شرایطی عالی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

این کشور انواع مختلفی از ویزای استارتاپی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید با استفاده از هر کدام این ویزاها و پرداخت هزینه‌های مختلف، از شرایط عالی این کشور برای زندگی و کار بهره ببرید.

ویزای استارتاپ آمریکا

استارتاپ آلمان

هر کسی که به دنبال مهاجرت از طریق روش‌های کاری، سرمایه‌گذاری و حتی تحصیلی باشد، کشور آلمان را در اولویت‌های برتر خود قرار می‌دهد. آلمان کشوری است که در قلب اروپا واقع شده و از شرایطی عالی برای مهاجرت بهره می‌برد.

 ویزای استارتاپ آلمان از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور است و سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می‌کند. برای اخذ این ویزا به شرایطی خاص نیاز داشته و باید مدارکی همانند گواهی سو پیشینه، شرایط مالی مناسب، رزومه قوی و... را به سفارت این کشور ارائه دهید.

ویزای استارتاپ آلمان

استارتاپ فنلاند

فنلاند کشوری است که بین مهاجران محبوبیت بسیار زیادی دارد. این کشور زیبا از نظر شرایط کاری و اقتصادی در رتبه‌های خوبی قرار گرفته و می‌تواند آپشن‌هایی عالی را برای پیشرفت به شما ارائه دهد. برای دریافت این ویزا باید استطاعت مالی داشته و همچنین سو پیشینه نیز نداشته باشید.

ویزای استارتاپ فنلاند بسیار راحت و سریع دریافت می‌شود؛ تنها باید مدارکی مشخص را به سفارت این کشور تحویل داده و سپس از طریق یکی از روش‌های استارتاپی این کشور، ویزای آن را اخذ کنید. روش‌های Sulapac، CrediNord و... از انواع این روش‌ها هستند.

ویزای استارتاپ فنلاند

سخن پایانی

ویزای استارتاپ یکی از محبوب‌ترین روش‌هایی است که برای مهاجرت به هر کشوری وجود دارد. می‌توانید از طریق این روش مهاجرتی، به‌راحتی اقامت کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی و اقیانوسیه را دریافت کرده و ایده‌های نو خود را در آن‌ها پیاده‌سازی کنید.

برای هر کدام از این روش‌ها شرایط و مدارک خاصی موردنیاز است که باید قبل از اقدام نسبت به اخذ ویزای استارت آپ با آن‌ها آشنا باشید. در این مقاله بهترین کشور های عالی برای مهاجرت از طریق ویزای استارتاپ را برایتان بررسی کردیم تا راحت‌تر نسبت به این مهاجرت به این کشورها اقدام کنید.

اخذ ویزای استارتاپ کشور ها