ویزای تحصیلی

دوره های تحصیلی کوتاه مدت کشور مجارستان

آیکون

کشور مجارستان در قلب اروپا واقع شده‌است. فرهنگ مجارستان بسیار متنوع است و تفاوت‌های فرهنگی فراوانی از بوداپست تا مرزهای شرقی و غربی این کشور وجود دارد. این کشور نزدیک به ده میلیون نفر جمعیت دارد و در سال ۲۰۰۷ میلادی به عضویت اتحادیه شینگن درآمد. 

مجارستان با موقعیت جغرافیایی عالی بعنوان قلب اروپا با کشورهایی نظیر اتریش، اوکراین، اسلوونی، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلوواکی مرز مشترک دارد. پایتخت کشور مجارستان شهر بوداپست است.

دوره تحصیلی کوتاه مدت مجارستان
دوره تحصیلی کوتاه مدت مجارستان

چرا مهاجرت به مجارستان؟

  • مجارستان به مهاجرین امکان اخذ تابعیت این کشور را می دهد. همچنین با به رسمیت شناختن تابعیت دوگانه زندگی در این کشور سهل خواهد بود.
  • هزینه های پایین زندگی در کشور مجارستان باعث جذب مهاجرین فراوانی از سراسر دنیا شده است. هزینه تقریبی هر نفر در این کشور حدود ۷۵۰ یورو است.
  • مهاجرین امکان اخذ اقامت این کشور را دارند که پس از آن رفت و آمد به سایر کشورهای اروپایی و بخصوص کشورهای حوزه شینگن آسان خواهد بود.
  • دانشگاههای معتبر و مطرح جهانی در مجارستان امکان ادامه تحصیل برای افراد علاقمند را ایجاد کرده است.
  • امکان تحصیل به زبان انگلیسی و عدم نیاز به مدرک زبان مجاری باعث جذابیت این کشور بعنوان مقصدی برای مهاجرت تحصیلی می شود.
  • دانشجویان پس از اتمام تحصیل در این کشور امکان کار و فعالیت در این کشور را دارند.
  • فرزندان متقاضیان اجازه تحصیل رایگان در مدارس کشور مجارستان را پیدا می کنند.

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به مجارستان اعزام دانشجو جهت تحصیل در مجارستان و اخذ ویزای تحصیلی مجارستان است. شما می‌توانید با اخذ پذیرش از سوی دانشگاه‌های مجارستان به این کشور اروپایی مهاجرت کنید. سیستم آموزش عالی مجارستان همانند سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از پیمان و معاهده بولونیا پیروی می‌کند. 

زبان تحصیل در دانشگاه‌های برتر مجارستان به ۳ زبان انگلیسی، آلمانی و مجاری ارائه می‌گردد. هزینه‌های پایین زندگی در مجارستان و کیفیت بالای آموزش در دانشگاه‌های این کشور سبب شده تا متقاضیان زیادی را از سراسر جهان برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان سوق دهد شما می‌توانید با اخذ ویزای تحصیلی در مجارستان اقامت موقت این کشور را دریافت کنید.

همچنین شما می توانید با شرکت در دوره های کوتاه مدت در موسسات تحت نظر دانشگاههای معتبر مجارستان پس از گذراندن دوره ای ۹ماهه مجوز ورود به بازار کار در حوزه کشورهای عضو شینگن را دریافت کنید. این دوره ها در رشته های بخصوصی همچون آی تی دانشجو می پذیرند و با شرکت در این دوره و گذراندن دروس مجوزی بعنوان کار در کشورهای شینگن به شما اعطا خواهد شد.

جذابیت دوره های کوتاه مدت در هزینه پایین دوره؛ مدت کوتاه و ضمانت استخدام در پایان دوره است.